Direktoriaus darbotvarkė

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros direktorė – Guoda Lomanaitė

Jaunimo srityje veiklą pradėjo 2004 m., o į savo pirmuosius tarptautinius jaunimo mainus pagal programą „Jaunimas“ išvyko 2006 metais. Vėliau dirbo Lietuvos jaunimo organizacijų taryboje, koordinavo jaunimo pilietiškumo skatinimo kampaniją „Man ne dzin!“ ir nuo 2008 m. prisijungė prie europinių jaunimo organizacijų veiklos. Nuo 2011 m. išrinkta Europos jaunimo forumo valdybos nare, po dviejų metų – viceprezidente. Šioje pozicijoje dirbo su Struktūrinio dialogo jaunimo srityje stiprinimu ir Europos jaunimo forumo nuostatų naujai Europos Sąjungos finansavimo programai jaunimui – „Erasmus+“ – parengimu ir atstovavimu.

Nuo 2014 m. prisijungė prie „Swedbank“ kolektyvo ir pradėjo dirbti Viešųjų reikalų vadove. Šioje srityje rūpinosi banko socialinės atsakomybės politikos įgyvendinimu Lietuvoje, tvarumo politikos priežiūra, rėmimo ir bendradarbiavimo projektų  įgyvendinimu.

Turi Politikos mokslų bakalauro laipsnį (Vilniaus universitetas) ir Tarptautinės vadybos ir rinkodaros dvigubą magistro laipsnį (ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas ir BI Norvegijos verslo mokykla).

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūrai vadovauja nuo 2016 m. spalio 4 d.

Sausio 25–29 d. 

  • Penktadienį nuo 14 val. vyksta koordinacinis susitikimas dėl jaunimo politikos pertvarkos su JRD prie SADM ir SADM atstovais.

Sausio 18–22 d.

  • Šią savaitę vyksta darbuotojų atrankos į laisvas pozicijas.
  • Trečiadienį nuo 11 val. vyksta koordinacinis susitikimas su Jaunimo reikalų departamentu prie SADM.
  • Ketvirtadienį nuo 10.30 val. vyksta susitikimas dėl tarpagentūrinio bendradarbiavimo projekto „European Youth work Academy“.

Sausio 11–15 d.

  • Antradienį nuo 14 val. Nacionalinių agentūrų koordinacinės grupės susitikimas.
  • Antradienį nuo 15 val. koordinacinis susitikimas su LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
  • Penktadienį nuo 10 val. Jaunimo reikalų departamento Darbo su jaunimu tarybos posėdis.

Sausio 4–8 d.

  • Ketvirtadienį nuo 13 val. vyksta koordinacinis susitikimas su Jaunimo reikalų departamentų prie SADM dėl jaunimo politikos pertvarkos.