2017 m. liepos 18 d.

„EVS Galaxy“. Gidas Europos savanorių tarnybos koordinatoriams.

Ši brošiūra – dviejų tarptautinių mokymo kursų („EVS in Our Hands“  – 2015  m., Praha, Čekija; „EVS Gathering“  –  2016 m., Morávka, Čekija) rezultatas, kurios pagrindinis siekis yra pasiūlyti įvairios patirties, gerųjų praktikų, konkrečių įrankių ir metodų, taikomų Europos savanorių tarnybos projektuose.

Leidinys skirtas organizacijoms, dirbančioms su Europos savanorių tarnybos projektais, o daugiausia EST koordinatoriams, tiems, kurie jau patyrė EST projektus, nori surasti daugiau įkvėpimo būsimai veiklai, taip pat ir tiems, kurie dar tik pradeda darbą su EST, kuriems reikalinga pagalba ir konkretūs pavyzdžiai.

Brošiūroje aprašomos įvairiausios su EST darbotvarke susijusios temos, kurios svarbios skirtingais EST projekto etapais (pasiruošimas, vykdymas ir vertinimas). Taip pat įtraukiami pagrindiniai EST tikslai ir siekiniai, partnerių vaidmenys (siunčiančios, priimančios, koordinuojančios organizacijos, EST savanoriai, mentoriai, t. t.), jų teisės ir atsakomybės, specifinės svarbios temos, glaudžiai susijusios su EST (mokymosi procesas ir parama EST savanoriams, „Youthpass“, tarptautinis mokymasis, neformalusis ugdymas, kaip elgtis probleminėse ir konfliktinėse situacijose, įrankiai ir metodai, kaip tobulinti EST projektus ir kelti jų kokybę, patarimai tvarkant praktinius dalykus, kaip palaikyti EST koordinatorius.

Pilną leidinį ir visą naudingą informacija galite rasti čia pdf >.