2011 m. rugsėjo 09 d.
Leidinys apie savanorystę „Savanorystės kelrodis“

Leidinys apie savanorystę „Savanorystės kelrodis“

Kviečiame artimiau susipažinti su nacionaline bei tarptautine savanoryste, skaitant leidinį „Savanorystės kelrodis“. Mėgaukitės, skaitykite ir kitiems rekomenduokite. O perskaitę nebijokite pasinerti į savanoriškos veiklos gelmes.

Autorių žodis apie knygelę „Savanorystės kelrodis“:
Sveikas ir sveika!

Džiaugiamės, kad susidomėjai šia knygele ir tikimės, kad Tavo dėmesio priežastys sutampa su mūsų rašymo tikslais. Mes norime padėti suprasti, kas ta savanorystė, kokios jos formos ir kaip pasirinkti tą, kuri Tau labiausiai tinka.

Rėmėmės savo patirtimi, kurią sukaupėme nuo 15 metų dalyvaudamos savanoriškoje veikloje. Neringa į šią veiklą įsitraukė Lietuvoje ir, gerai susipažinusi su savanorystės ypatumais, jau keliolika metų konsultuoja Lietuvos organizacijas, dėsto savanoriško socialinio darbo kursą M. Romerio universitete, o neseniai su visa šeima savanoriavo Gvatemaloje. Tarptautinėse savanoriško darbo stovyklose dirbti pradėjusi Monika dabar talkina Europos savanorių tarnybai: rengia savanorius, moko organizacijas dirbti su savanoriais ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Knygelėje mintimis apie savanorystę dalijasi ir garsesni žmonės, kurie turi daug jos patirties. Tikimės, kad jų pavyzdys Tave įkvėps.

Skaityti šią knygelę galima įvairiai. Nuosekliai skaitydamas suvoksi, kas yra savanorystė, tačiau jei Tave domina konkretus savanorystės aspektas, gali iš karto apie jį ir skaityti. O jei ieškai organizacijos, kurioje norėtum savanoriauti, pabaigoje rasi naudingų nuorodų.

Taigi gali eiti visą knygelės maršrutą, tačiau gali ir aplankyti tik tas vietas, kurios Tau įdomiausios. Stengėmės, kad šis kelrodis atvestų Tave ten, kur ir nori eiti.

Linkėdamos atrasti savąjį savanorystės kelią
Monika ir Neringa, leidinio leidėjos ir iniciatorės“

Leidinį parsisiųsti galite paspaudę čia pdf >