2015 m. spalio 09 d.
Bendraamžis–bendraamžiui principų naudojimas jaunimo informavimo darbe

Rekomendacijų rinkinys bendraamžis–bendraamžiui principų naudojimui jaunimo informavimo darbe: Kas? Kodėl? Kaip?

Šis rekomendacijų rinkinys yra ilgalaikio tarptautinio projekto “Youth.Info: peer-to-peer in the youth information work” rezultatas. Projektą finansavo ES programos „Erasmus+“ jaunimo sritis. Tikimasi, kad šis dokumentas taps idėjų ir gairių rinkiniu tiems, kurie nori tobulinti jaunimo informavimo ir konsultavimo sritį.

VšĮ Creativitas padedant Europos jaunimo informavimo ir konsultavimo agentūrai (ERYICA) subūrė įdomias jaunimo informavimo ir konsultavimo organizacijas iš Europos ir paskatino eksperimentuoti taikant bendraamžis–bendraamžiui principus šioje srityje. Pritaikius mokymuose įgytus gebėjimus dalyviai išskyrė rekomendacijas, kuriomis ir norime pasidalinti su kolegomis visoje Europoje.

Šios rekomendacijos skirtos visoms suinteresuotosioms pusėms jaunimo informavimo darbe: sprendimų priėmėjams, jaunimo informavimo darbuotojams, savanoriams, jaunimo lyderiams bei jauniems žmonėms.

Šis projektas ypatingas tuo, jog jame lygiavertiškai dalyvavo tiek jaunimo informavimo darbuotojai (bendraamžių palydėtojai), tiek patys jauni žmonės (veikiantys bendraamžis–bendraamžiui principu). Taip pat svarbi ir ilgalaikio projekto struktūra – pirmiausia vyko mokymai, tada praktika ir galutinis įsivertinimo seminaras.

Rekomendacijas rasite čia pdf >.

Laukiame jūsų komentarų ar pastebėjimų. O jei šios rekomendacijos bus pritaikytos ar naudingos jūsų darbe – pasidalinkite šia puikia žinia su mumis! Susisiekite youthinfo@creativitas.lt

Projekto rezultatai vizualiai:

P2P_Lithuania_final