Eurodesk Lietuva

Eurodesk yra Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 33 Europos šalyse ir teikiantis išskirtinę europinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu.

Eurodesk pagrindas yra informacija apie finansavimo programas, iš kurių yra finansuojamos jaunimo iniciatyvos, bei mobilumas (studijos, stažuotės, darbas ir savanorystė) Europoje. Taip pat yra įtraukiama informacija kitomis jaunimui aktualiomis temoms. Net jei neturėsime atsakymo į Tavo klausimą, būtinai nukreipsime tinkama linkme ir patarsime, kur galėtum ieškoti reikiamos informacijos.

Eurodesk paslaugos yra teikiamos nemokamai jaunimui, žmonėms, dirbantiems su jaunimu (mokytojai, jaunimo lyderiai ir pan.), bei nevyriausybinėms organizacijoms, susijusioms su jaunimo veikla visose Eurodesk šalyse partnerėse.

Kiekvienoje Eurodesk tinkle dalyvaujančioje šalyje veikia taip vadinami nacionaliniai, regioniniai bei vietiniai partneriai. Nacionaliniai partneriai yra organizacijos, dirbančios jaunimo srityje (nevyriausybinės organizacijos arba organizacijos, remiamos ministerijų), kurios buvo atrinktos už jaunimą atsakingos ministerijos kiekvienoje šalyje, kad galėtų teikti Eurodesk paslaugas ir koordinuoti tinklo veiklą visoje šalies teritorijoje. Lietuvoje Eurodesk veiklą koordinuoja Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT).


Eurodesk Lietuva logo
20120103212603!LiJOT_logo

Eurodesk Lietuva
Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT)
Didžioji g. 8-5, 01128 Vilnius
Tel./faks. (8 5) 279 10 14
El. Paštas: eurodesk@eurodesk.lt