Lietuvos ir Europos jaunimo metai

Visą informaciją rasite Jaunimo metams skirtame internetiniame puslapyje https://jauni2022.lt!
Kviečiame užsukti!
Šiame puslapyje skelbsime visas naujienas susijusias su jaunimo metais, taip pat talpinsime informaciją apie renginius bei kitas iniciatyvas, susijusias su Lietuvos ir Europos jaunimo metais.
Dalis informacijos vis dar yra rengiama, todėl palaipsniui jame atsiras vis daugiau naujienų, renginių bei kitos aktualios informacijos, todėl kviečiame užsukti reguliariai.
Kaip jūs galite prisidėti prie šio puslapio?
Jei turite Jaunimo metams aktualių naujienų ir jomis norite pasidalinti, galite jas atsiųsti el. paštu Justinas.Juskevicius@jra.lt. Dalindamiesi naujiena parašykite bent kelias pastraipas teksto apie savo naujieną, pridėkite aktualias nuorodas ir foto ar video medžiagą, jeigu tokios bus.
Taip pat galite dalintis savo renginiais ir iniciatyvomis – prie renginių kalendoriaus rasite mygtuką „Įkelti savo renginį“, supildę ten prašomą informaciją pateiksite užklausą įkelti renginį, ją peržiūrėjęs Jaunimo reikalų agentūros specialistas renginį patvirtins ir jis atsiras jaunimo metų veiklų kalendoriuje.
Be to galite prisidėti ir prie skilties „Jaunimo galimybės“ – ten galite dalintis jaunimui skirtomis ilgalaikėmis programomis bei iniciatyviomis, kurios yra skirtos jaunimui nacionaliniu lygmeniu.
Jei rasite klaidų ar turėsite pastebėjimų puslapiui prašome susisiekti el.paštu justinas.juskevicius@jra.lt