Žurnalistai, atskleiskite besivystančių šalių istorijas

2015 m. liepos 14 d.

Media4 Change kartu su viešąja įstaiga Europos namai  ir Nacionaline nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platforma kviečia įžvalgius ir originalius  žurnalistus dalyvauti konkurse bei atskleisti besivystančių šalių istorijas. Čia savo pasakojimus ne tik paskleisite dar platesnei auditorijai, bet ir sulauksite prizų. Konkurso tikslas – supažindinti Lietuvos žmones su besivystančių šalių politiniais, ekonominiais, socialiniais ir aplinkosauginiais iššūkiais.

Paramą teikiančių tarptautinių organizacijų ir vyriausybių ataskaitos bei surinkta statistika dažniausia parodo oficialią, apibendrintą vystomojo bendradarbiavimo politikos įgyvendinimo pusę. Konkurso organizatoriai siekia pažvelgti į vystomąjį bendradarbiavimą giliau ir paskatinti viešas diskusijas apie tai, koks Lietuvos vaidmuo keičiant gyvenimą šiuose kraštuose.

Kas gali dalyvauti konkurse?

Konkurse gali dalyvauti žurnalistai profesionalai ir mėgėjai, kuriems konkurso paskelbimo dieną yra suėję 18 metų ir kurie yra nuolatiniai ar ilgalaikiai Lietuvos gyventojai. Kaip dalyvauti konkurse?

Konkurso trukmė

Konkursas vyks iki 2015 m. rugsėjo 29 d. (imtinai).

Ką galite laimėti?

  • Geriausio straipsnio autorius/-ė bus apdovanotas/-a kelione į vieną iš Afrikos ar Azijos šalių. Kelionė bus organizuojama konkurso rengėjų, siekiant geriau susipažinti su besivystančių šalių aktualijomis. Visos kelionės išlaidos bus apmokėtos.
  • Antrosios vietos nugalėtojui/-ai bus įteikti pakvietimai dviems asmenims į „Gera muzika gyvai“ organizuojamus pasaulio muzikos ir bliuzo koncertus Vilniuje arba Kaune 2015-2016 rudenį, žiemą ir pavasarį.
  • Paskatinamaisiais prizais taip pat bus apdovanoti ir kiti Komisijos atrinkti dalyviai.

Atrinkti straipsniai bus patalpinti konkurso organizatorių bei informacinių partnerių svetainėse bei socialiniuose tinkluose, o pirmąją vietą laimėjusio/s autoriaus/-ės straipsnis bus išverstas ir paskelbtas 2015 m. rudenį projekto partnerių viešų renginių metu Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Estijoje, Latvijoje ir Slovakijoje.

Daugiau informacijos čia.

|