Atvirų durų dienos ir konsultacijos apie „Erasmus+“ jaunimo sritį

2016 m. sausio 06 d.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra kviečia organizacijų atstovus, planuojančius teikti paraiškas 2016 m. vasario 2 d. terminui, atvykti į atvirų durų dienas ir konsultuotis. Organizuosime atskiras konsultacijų dienas, skirtas 1 pagrindinio veiksmo veikloms – jaunimo mainams, Europos savanorių tarnybai ir jaunimo darbuotojų mobilumui. Taip pat kviesime į informacinę dieną apie strategines partnerystes ir struktūrinio dialogo projektų konsultacijas.

Konsultacijų dienos bus organizuojamos klausimų – atsakymų principu, todėl turėsite galimybę individualiai konsultuotis su projektų koordinatoriais aktualiomis temomis. Konsultacijų metu nebus * skaitomi pranešimai apie „Erasmus+“ programos galimybes. Projektų koordinatoriai atsakys į konkrečius klausimus dėl mobilumo projektų (KA1) paraiškų pildymo ir pateikimo.

* galėsite išgirsti pranešimus apie Europos savanorių tarnybą ir jaunimo mainus tam skirtų atvirų durų renginių metu.

Iki konsultacijų dienų kviečiame susipažinti su „Erasmus+“ programos vadovu pdf >, mobilumo projektų (KA1) paraiškų formomis ir Techniniu vadovu elektroninių paraiškų pildymui doc >.

Visos konsultacijos ar pristatymai vyks Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūroje, adresu Pylimo g. 9-7, Vilnius. Į visas konsultacijas ar pristatymus būtina užsiregistruoti.

  • Sausio 12 d. 10 val. Europos savanorių tarnybos pristatymas. Vilnius. Registruotis.
  • Sausio 12 d. 13.30 Atvirų durų diena apie Europos savanorių tarnybą. Vilnius. Registruotis.
  • Sausio 13 d. 10 val. Atvirų durų diena apie Struktūrinio dialogo projektus. Vilnius. Registruotis.
  • Sausio 13 d. 14 val. Atvirų durų diena apie Jaunimo darbuotojų mobilumą. Vilnius. Registruotis.
  • Sausio 14 d. 14 val. Atvirų durų diena apie Jaunimo mainus. Vilnius. Registruotis.
  • Sausio 15 d. Informacinė diena apie Strategines partnerystes. Vilnius. Registruotis.
|