Balsuokite už „Work in“ platformą jaunų žmonių įsidarbinimui

2015 m. balandžio 27 d.

Negalite rasti darbo pagal darbo skelbimus spaudoje ar internete? Esate darbdavys, pavargęs nuo neefektyvių darbo pokalbių? Siūlome idėją, kaip visiškai paprastu būdu jauni žmonės gali susirasti gerą darbą, o darbdaviai motyvuotą darbuotoją. „Work in“ platforma sujungia darbdavius ir kandidatus į darbuotojo postą į vieną tinklą, leidžia jiems bendrauti greitai ir efektyviai. Kandidatai turi puikią galimybę parodyti savo gebėjimus ir gauti darbo pasiūlymą, kuris atitinka jų norus ir kompetencijas.

Ar galite įsivaizduoti, kad jūsų darbo pokalbis vyksta internetu? Ar norėtumėte gauti simuliacinę užduotį, kuria įrodytumėte savo gebėjimus, jeigu neturite darbo patirties? Ši platforma suteikia pagrindą moderniam socialiniam tinklui, sujungiančiam darbo ieškančius jaunus žmones ir darbdavius. Ši platforma sukurs galimybę parodyti formaliąsias ir neformaliąsias kompetencijas, gauti grįžtamąjį ryšį iš darbdavių, pademonstruoti savo gebėjimus ir t. t.

Šis pasiūlymas gimė 2015 m. kovo 27 d., kai Vilniaus jaunimo informacijos centre vyko „Idėjų laboratorija“. Joje susirinko skirtingų jaunimo organizacijų atstovai ir dalijosi mintimis, kaip sukurti daugiau galimybių jauniems žmonėms įsidarbinti. Kviečiame susipažinti su „Idėjų laboratorijos“ rezultatais ir balsuoti, parodant, kiek kiekviena idėja patinka (pasirenkant nuo 1 iki 5 žvaigždučių). Balsavimas vyks iki 2015 m. birželio pabaigos. Už lietuvių sukurtą idėją balsuoti galite čia.

„Idėjų laboratorija“ tai Europos Komisijos iniciatyva sukurta erdvė jauniems žmonėms visoje Europoje, leidžianti kurti naujas idėjas ir siūlyti sprendimus įvairiomis temomis. Visas idėjas, sukurtas per „Idėjų laboratoriją“ internete vertins kiti jauni žmonės. Europos jaunimo savaitės metu jos bus pristatomos sprendimų priėmėjams Europos lygmeniu, kviečiant juos vertinti, suteikti grįžtamąjį ryšį ir prisidėti prie idėjų bei pasiūlymų įgyvendinimo.

Iš viso per 2015 m. kovo ir balandžio mėnesius įvyko 40 „Idėjų laboratorijos“ renginių, kuriuose dalyvavo daugiau nei 600 jaunų žmonių.

|