Baltijos-Amerikos Laisvės fondas skelbia naują konkursą į vasaros stovyklą Jungtinėse Valstijose

2019 m. sausio 17 d.

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas jau septintą vasarą organizuoja Lyderystės Akademijos programos stovyklą Jungtinėse Valstijose 30-čiai vienuoliktų klasių gimnazistų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Stovyklos tikslas yra suteikti unikalią progą Baltijos šalių gimnazistams pasimokyti lyderystės ir verslumo, išbandyti save įvairiose praktinėse užduotyse ir susipažinti su JAV kultūra, o taip pat ir su savo bendraamžiais iš kitų Baltijos šalių.

Pažintis su JAV kultūra

Buvimo Jungtinėse Valstijose metu Lyderystės Akademijos studentai turės galimybę susipažinti su JAV kultūra ir istorija – aplankyti Bostoną, vienu seniausių JAV miestų, pasižyminčiu turtinga istorija ir kultūra; Harvardo universitetą; stebėti beisbolo rungtynes. Taip pat dalyviai apsilankys Niujorke bei Vašingtone.

Reikalavimai kandidatams
2019 m. liepos 1 d. kandidatams turi būti ne mažiau kaip 16 metų. 2019–2020  mokslo metais jie turėtų mokytis 12 klasėje.

Kandidatų anglų kalbos žinios turi būti pakankamos dalyvauti angliakalbėje programoje. Geriausi kandidatai turės dalyvauti pokalbyje, kuris vyks anglų kalba.

BAFF Lyderystės Akademijos stipendija dengia:

  • kelionę lėktuvu;
  • išlaidas BAFF Lyderystės Akademijos programai;
  • apgyvendinimą ir maitinimą;
  • išvykas ir ekskursijas;
  • sveikatos draudimą ir visą parą veikiančią pagalbos tarnybą.

Stovykla vyks nuo 2019 m. liepos 7 d. iki 2019 m. rugpjūčio 4  d.

Paraiškas į konkursą galima teikti nuo 2018 m. gruodžio 1 d. iki 2019 m. kovo 11 d. Paraiškos formas ir visus konkurso reikalavimus rasite BAFF tinklapyje.

|