Dalyvauk fotokonkurse „Pasaulis tavo akimis“ ir keliauk į vieną iš Afrikos arba Azijos šalių

2015 m. liepos 07 d.

Mėgstantiems keliauti ir fotografuoti – asociacijos „NNVBO platforma“ ir viešosios įstaigos „Europos namai“ rengiamas fotokonkursas „Pasaulis tavo akimis“ – puiki galimybė laimėti nuostabią kelionę į vieną iš Afrikos ar Azijos šalių.

2015–ieji – Europos metai vystymuisi, tad konkurso tikslas – išrinkti fotografijas, kurios atskleistų, kaip gyvena ir su kuo susiduria žmonės besivystančiose šalyse. Dalyviai gali siųsti fotografijas ir jų aprašymus tokiomis su vystomuoju bendradarbiavimu susijusiomis temomis: žmogaus teisės (įskaitant ir socialines bei ekonomines), švietimas, saugumas, maisto sauga, taika ir konfliktai, migracija, lygios moterų ir vyrų teisės, pilietinė visuomenė, urbanizacija, švari ir sveika aplinka, klimato kaita, darbo ir gyvenimo sąlygos.

Konkurse gali dalyvauti visi norintys – tiek mėgėjai, tiek profesionalūs fotografai, kuriems konkurso dieną yra suėję 18 metų ir yra nuolatiniai ar ilgalaikiai Lietuvos gyventojai. Visa informacija apie konkurso taisykles – puslapyje www.pagalba.org.

Konkurso nugalėtojas bus apdovanotas kelione į vieną Afrikos ar Azijos šalių, kurioje galės geriau susipažinti su besivystančios valstybės aktualijomis. Laimėjusiam antrąją vietą bus įteiktas 300 eurų kuponas fototechnikos prekėms įsigyti. O užėmęs trečiąją vietą asmuo gaus pakvietimus dviem į „Gera muzika gyvai“ organizuojamus pasaulio muzikos ir bliuzo koncertus Vilniuje arba Kaune 2015–2016 metų rudenį, žiemą ir pavasarį.

Nugalėtojus rinks speciali komisija, sudaryta iš vystomojo bendradarbiavimo ekspertų, žurnalistų ir fotografų. Komisija atrinks fotografijas, atsižvelgdama į jų bei aprašymo originalumą, kūrybingą išpildymą, konkurso tikslo bei sąlygų atitikimą, išpildymo kokybę ir bendrą estetinį bei turinio įspūdį.

Atrinktos fotografijos bus eksponuojamos įvairiose tarptautinėse parodose užsienyje bei Lietuvoje, taip pat viešinamos www.pagalba.org, organizatorių „Facebook“ paskyrose ir informacinio partnerio – naujienų portalo 15min tinklapyje.

Konkursas vyksta iki 2015 m. rugsėjo 1 d.

|