Dalyvauk konkurse #patyrES, dalinkis įkvepiančia patirtimi ir laimėk

2015 m. balandžio 28 d.

Jei tavo gyvenimas pasikeitė dėl to, ką patyrei tarptautiniame projekte. Jei savanoriška veikla padėjo atrasti tikrąjį pašaukimą. Jeigu už tai, kuo tapai, labiausiai norėtum padėkoti Europos Sąjungos programoms jaunimui, kviečiame tave dalintis įkvepiančia savo gyvenimo istorija. Įkvėpk savo istorija kitus, pasidalindamas nuotrauka, kurioje atsakai į klausimą, kaip dalyvavimas ES programoje jaunimui pakeitė tavo gyvenimą?

Konkursas skirtas visiems buvusiems ir esamiems Europos Sąjungos programų jaunimui dalyviams. Konkursu siekiama skatinti žmones dalytis savo dalyvavimo Europos Sąjungos programose patirtimi, istorijomis ir taip įkvėpti kitus žmones domėtis ir dalyvauti programose, pavyzdžiui, „Erasmus+“.

Konkursas yra viena iš Europos jaunimo savaitės 2015 m. veiklų. Daugiau informacijos apie Europos jaunimo savaitę ir jos veiklas ieškokite čia.

Konkurso #patyrES taisyklės

  • Padaryk nuotrauką su tikra, tau nutikusia, įkvepiančia istorija, kaip dalyvavimas ES programoje jaunimui pakeitė tavo gyvenimą.
  • Dalinkis savo nuotrauka Instagram arba Facebook socialiniame tinkle su žyme #patyrES ir #youthweek
  • Dalyvauti gali ES programų jaunimui dalyvis, pvz., dalyvavęs tarptautiniuose jaunimo mainuose, mokymo kursuose, Europos savanorių tarnybos savanoris ir pan. Daugiau apie ES programas jaunimui.

Konkurso etapai

  • Konkurso organizatoriai kiekvieną antradienį nuo balandžio 14 d. iki gegužės 12 d. išrinks 3 geriausias tą savaitę paviešintas istorijas su žymėmis #patyrES bei #youthweek ir paskelbs juos Facebook socialiniame tinkle.
  • Daugiausiai „patinka“ (viešas balsavimas internete www.facebook.com/veiklusjaunimas) surinkusi nuotrauka taps savaitės nugalėtoja ir gaus savaitės prizą, o likusios dvi – paguodos prizus. Savaitės nuotrauka nugalėtoja turi galimybę laimėti pagrindinį konkurso prizą.
  • Geriausios iš savaitės laimėtojų nuotraukos autorius bus apdovanotas specialiais „Erasmus+“ prizais bei lazda asmenukėms daryti.

Nugalėtojų ieškokite www.facebook.com/veiklusjaunimas

Konkurso dalyvių įsipareigojimai

Konkurso dalyviai skelbdami nuotraukas su žymomis #patyrES bei #youthweek patvirtina, kad yra konkursui pateiktų darbų autoriai ir yra gavę nuotraukose esančių asmenų sutikimą šią medžiagą naudoti konkurse. Nuotraukos neturi skatinti religinės, tautinės nesantaikos ar kitaip pažeisti Lietuvos Respublikos įstatymų. Dalyvaujant šiame konkurse dalyviai susipažįsta su konkurso sąlygomis ir leidžia organizatoriams konkurse dalyvavusias nuotraukas naudoti informaciniais, ugdymo tikslais.

Smerkiame nesąžiningus konkursų dalyvius ir perspėjame, kad už fotografijų (kaip ir bet kokio kito kūrinio) autorystės pasisavinimą gresia baudžiamoji atsakomybė ir laisvės atėmimas iki 2 metų pagal LR Baudžiamojo kodekso 191 straipsnį.

Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles.

Iškilus klausimams, drąsiai susisiekite su Vaiva: vaiva@jtba.lt

|