Dalyvauk „Time to Move“ atvirukų konkurse

2015 m. rugsėjo 14 d.

Ar esi 13–30 metų amžiaus? Tuomet pateik savo šalies, miesto ar aplinkos nuotrauką, dalyvauk „Time to Move“ atvirukų konkurse ir laimėk 22 dienų trukmės bilietą kelionėms traukiniu Europoje!

Nufotografuok savo šalį ar miestą bei pridėk trumpą užrašą (pavyzdžiui: „Linkėjimai iš Vilniaus“), identifikuojantį vietovę. Nuotrauką iki 2015 m. spalio 4 d. įkelk į Eurodesk „Facebook“ konkurso skiltį. Gali naudoti įvairias nuotraukų redagavimo priemones ir efektus.

Kiekvienas, užsukęs į „Facebook“ konkurso skiltį, gali palaikyti labiausiai patikusio atviruko autorių. Pasibaigus konkursui, iš 20 daugiausiai „Facebook“ balsų surinkusių atvirukų Eurodesk komanda išrinks 2 geriausius, kurių autoriams atiteks po vieną 22 dienų trukmės „InterRail“ bilietą kelionėms traukiniu Europoje.

Konkursą organizuoja Eurodesk – Europos jaunimo informacijos tinklas. Tai dalis „Time to Move“ kampanijos, kuri 2015 m. rugsėjo 21 – spalio 4 d. vyks 34 Europos valstybėse, kartu ir Lietuvoje. Kampanijos tikslas – jauniems žmonėms suteikti informaciją apie skirtingas tarptautinio mobilumo galimybes. Metas veikti!

Eurodesk Lietuva informacija

|