Į pajūrį su trenksmu grįžta Jaunųjų žurnalistų festivalis „Dramblys 2015“

2015 m. kovo 10 d.

2015 m. kovo 16 d. baigiasi registracija į Jaunųjų žurnalistų festivalį „Dramblys 2015“, kuris vyks 2015 m. kovo 20–22 d. Šventojoje. Festivalio tema – netradicinė, tačiau labai aktuali šių dienų įvykiams – „Profesionalus žurnalistas – ne propagandistas: kaip netapti politikos įrankiu?“ Jaunųjų žurnalistų susitikime susirinks kelios dešimtys jaunųjų žurnalistų, pasirengusių tapti orios ir garbios žurnalistikos puoselėtojais.

Tris dienas vyksiančio festivalio metu, paskaitas dėstys ir savo patirtimi dalinsi profesionalūs ir daug pasiekę žurnalistai, kurie papasakos apie tiriamąją verslo žurnalistiką ir kaip netapti jos interesų įrankiu, propagandą ir straipsnius pagal užsakymą. Taip pat festivalio metu atsakysime į klausimą, kodėl žurnalistika gali būti didžiulė nuodėmė, kalbėsime, kas ir kaip turi kurti žurnalistikos profesijos standartus, ir tai tikrai ne viskas, ką sužinosite festivalio metu.

Festivalio dalyvio mokestis simbolinis – vos 10 eurų. Visi dėstytojai, organizatoriai, savanoriai stengsis, jog jaunieji žurnalistai turėtų terpę mokytis, kurti bei tobulėti.

Suintrigavo? Esi jaunasis žurnalistas nuo 14 iki 29 metų ir svajoji apie žurnalisto karjerą? Metas nustoti svajoti ir pradėti veikti. Registruokis ir susitinkame 2015 m. kovo 20–22 d. Šventojoje, Jaunųjų žurnalistų festivalyje „Dramblys 2015“!

Registracija: http://goo.gl/forms/e7sYzmg9B4

Jaunųjų žurnalistų festivalio „Dramblys 2015“ renginys socialiniame tinkle „Facebook“.

Daugiau informacijos ieškokite www.jauniejji-zurnalistai.lt arba www.facebook.com/jaunujuzurnalistufestivalis

|