Jtba.lt interneto svetainės turinys nebebus atnaujinamas: informacijos ieškokite Jra.lt

2022 m. gegužės 13 d.

Mielieji buvę, esami ir būsimi „Erasmus+“ jaunimo srities ir „Europos solidarumo korpuso“ bendruomenės nariai,

dėkojame, kad skaitėte naujienas Jtba.lt interneto svetainėje, ieškojote čia aktualios informacijos. Tikimės, kad svetainė buvo naudingas informacijos šaltinis. Nuo 2022 m. gegužės kviečiame į naują interneto svetainę Jra.lt, kurioje bus skelbiamos šioje svetainėje įprastos žinios. Taip pat naujoje svetainėje rasite dar daugiau naudingų išteklių, susijusių su nacionaline ir tarptautine jaunimo politika ir galimybėmis jauniems žmonėms bei su jaunimu dirbantiems asmenims.

Taip pat „Erasmus+“ jaunimo srities ir „Europos solidarumo korpuso“ naujienas sekite šių programų puslapiuose: www.erasmus-plius.lt bei www.solidarumokorpusas.lt.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra (JTBA) 2021.07.01 buvo reorganizuota, jos teises ir pareigas perėmė Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. 2022 m. balandžio 1-ąją įstaiga oficialiai tapo Jaunimo reikalų agentūra.  Dėl šių pokyčių abiejų organizacijų interneto svetainių turinys perkeltas į Jra.lt. Tikimės, kad joje rasite daug aktualios ir vertingos informacijos.

Iki susitikimų JRA!

Nuo 2022 m. gegužės 1 d. turinio atnaujinimas www.jtba.lt sustabdytas.

|