Kviečiame į Socialinių inovacijų festivalį „BiZzZ#254“

2016 m. rugpjūčio 18 d.

Lietuva – 2 šalis Europos Sąjungoje pagal investicijas, skirtas socialinei sričiai, tačiau, kas 5 šalies gyventojas gyvena žemiau skurdo ribos, o Lietuva pagal šį rodiklį yra 4 vietoje – ją „lenkia“ tik Rumunija, Bulgarija ir Latvija.

Nulaužk kodą ir parodyk, kad šie iššūkiai gali tapti naujomis galimybėmis, o alternatyvūs novatoriški sprendimai – maištaujančiu judėjimu.

2 dienas, 5 kartą, mažiausiai 4-ios paraleliai vykstančios veiklos ir per 150 socialinių inovatorių – tradicinis socialinių inovacijų festivalis BiZzZ – 2016 m. rugpjūčio 2021 d. Inovatorių slėnyje Antalieptėje, Zarasų rajone.

Įkvepiantys žmonės, pranešimai, diskusijos, pavyzdžiai, gamta, istorinė aplinka ir, žinoma, naktinis žygis sukuria geriausią terpę naujoms idėjoms ir pažintims kurtis ir skleistis.

Renginio dalyviai turės progą susipažinti su 2 metus Lietuvoje veikusiu socialinio verslo akseleratoriumi „Socifaction“ ir sukurta unikalia socialinių verslų prekių pardavimo platforma, pabendrauti su pažangiausias socialiniais inovatoriais iš Lietuvos, Latvijos ir Jungtinės Karalystės.

Kultūrines, bendruomenines, medijų ir švietimo taisykles laužantys ir praktikas keičiantys inovatoriai, pramogos ir istorinis vienuolynas – geriausias būdas pabaigti vasarą ir pasirengti naujam, iššūkių pilnam sezonui.

Renginio naujienas galima sekti čia.

Renginio programą rasite čia.

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija.

Renginį inicijuoja Nacionalinis socialinės integracijos institutas, organizuoja NVO Avilys, Geri Norai LT, Inovatorių slėnis, finansuoja programa „Erasmus+“ pagal strateginių partnerysčių jaunimo srityje projektą „Making Good Deeds Profitable“.

|