Kviečiame teikti paraiškas Erasmus+ jaunimo srityje 2015 m. balandžio 30 d. terminui

2015 m. kovo 20 d.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ jaunimo srities įgyvendinimą Lietuvoje, informuoja, kad iki 2015 m. balandžio 30 d. 13.00 val. priimamos paraiškos projektų finansavimui.

Šio termino projektų pradžios data: nuo 2015 m. rugpjūčio 1 d. (strateginėms partnerystėms – nuo rugsėjo 1 d.) iki gruodžio 31 d.

Prieš pildant paraišką, rekomenduojame susipažinti su ES programos „Erasmus+“ vadovu, kuriame rasite išsamią informaciją apie galimas veiklas, reikalavimus projektų turiniui ir viešinimui, projektų finansavimo taisykles. Paraiškų formas, skirtas 2015 m. balandžio 30 d. terminui, rasite čia.

El. paraiška

Projekto vykdytojas, koordinuojantis projektą (Koordinatorius), visų partnerių vardu turi pateikti užpildytą elektroninę paraiškos formą. Projekto partneriams nereikės pateikti jokių papildomų paraiškų savo Nacionalinėms agentūroms. Taip pat svarbu nepamiršti su paraiškos forma pateikti projekto partnerių užpildytus ir pasirašytus mandatus, sąžiningumo deklaraciją bei veiklos tvarkaraštį. Projekto partnerių mandatų originalus reikės pristatyti Nacionalinei agentūrai, jeigu projektas bus finansuotas.

Popierinės paraiškos versijos pateikti nereikia.

Dėl smulkesnės informacijos kreipkitės į koordinatorių, atsakingą už konkretų Programos veiksmą. Visų agentūros darbuotojų kontaktus rasite čia. Dėl konsultacijų JTBA biure rekomenduojame iš anksto susitarti telefonu ar el. paštu.

Jei turite klausimų dėl paraiškų pateikimo tvarkos, skambinkite bendruoju telefonu (8 5) 249 7003.

|