Neeilinė galimybė vasarą praleisti kitaip!

2016 m. gegužės 19 d.

Jeigu esi veiklus, kūrybiškas, komunikabilus ir atsakingas, siūlome nepakartojamų įspūdžių kupinas 3–6 savaites „Inovatorių slėnyje“ Antalieptėje!

Ką siūlome?

Nakvynę, maistą, linksmą ir draugišką tarptautinę komandą – duodame „meškerę“, o tu visiems parodyk, kaip puikiai moki „žvejoti“!

Dalyvausi mokymuose apie socialinį verslą, istorijos kūrimą, komunikaciją ir vadybą, tave sups įdomūs žmonės ir pažintys, atsivers daug galimybių keisti aplinką, prisidėsi prie renginių ir netradicinių idėjų įgyvendinimo.

Ką gauni Tu?

  • Galimybę gerinti savo lyderystės sugebėjimus, prisidėti prie komandos, dalyvauti mainuose, atsiveria ilgalaikės savanorystės perspektyvos,
  • poilsį gražioje, žalioje erdvėje, užmiestyje,
  • nemokamą dalyvavimą renginiuose,
  • atradimo džiaugsmą, nes gauta patirtis, turininga bei veikli vasara, gausios vietinės bei tarptautinės pažintys, gera nuotaika, socialinio verslo svarbos suvokimas praplės tavo požiūrį į pasaulį ir jo gyventojus.

Ir dar…

Gauni galimybę gerinti savo organizacines savybes, kruopštumą, punktualumą, todėl turėsi iš mūsų gerą rekomendaciją, o gal net savo darbų portfelį (interjero ir landšafto dizainas, architektūra, fotografija ir kt.) pasibaigus savanoriavimo laikotarpiui.

Ko tikimės iš tavęs?

3–6 savaičių buvimo „Inovatorių slėnyje“ (pasirinktu vasaros periodu), pagalbos koordinuojant renginius (rūpinantis komunikacija), entuziazmo, veiklumo, draugiškumo, komunikabilumo, atsakingumo, organizuotumo, idėjų, domėjimosi socialinėmis inovacijomis ir atvirumo.

Tavo atsakomybės būtų: prisidėti prie renginių koordinavimo, ruoštis renginiams ir būti „Inovatorių slėnio“ vietine GALVA, rūpintis komunikacija, inicijuoti bei įgyvendinti savo idėjas, vystyti socialinį verslą.

Paskubėk registruotis! Registracijos pabaiga 2016 05 22 20 val.

  • 2016 05 23 informuosime atrinktus kandidatus.
  • 2016 05 24–26 pokalbiai su atrinktaisiais Vilniuje, NVO Avilyje (HUB erdvė).
  • 2016 05 27 visa informacija teikiama atrinktiems kandidatams.

Tavo smagios ir turiningos vasaros pradžia „Inovatorių slėnyje“! Tad visi norintys prisidėti prie kūrybiškų, prasmingų, inovatyvių ir gerų darbų Inovatorių slėnyje – laukiame!

Daugiau informacijos čia arba el. paštu info@inovatoriuslenis.lt, telefonu +370 683 15 512 (Aistė).

|