Europos jaunimo parlamento Lietuvoje organizuojama Nacionalinė sesija „Jaunimas už demokratiją“

2015 m. vasario 23 d.

Esi jaunatviškas, energingas ir ambicingas? Turime tau pasiūlymą. Nepraleisk progos sudalyvauti Europos jaunimo parlamento Lietuvoje (EJP) organizuojamoje Nacionalinėje sesijoje „Jaunimas už demokratiją“ bei išbandyti save parlamentaro kėdėje 2015 m. kovo 19–22 d. Vilniuje.

Sesijos dalyvių laukia itin dinamiška penkių dienų programa, kurią sudarys ne tik iškilminga renginio atidarymo ceremonija, komandos formavimo užsiėmimai, darbas komitetuose, susitikimai su įvairių sričių ekspertais bei kultūras vienijančios vakaronės, bet ir įspūdinga kulminacija – generalinė asamblėja Vilniaus miesto savivaldybėje. Nacionalinė sesija suteiks galimybę susipažinti su aktyviais ir perspektyviais bendraminčiais bei įdėmiai ir įdomiai pažvelgti į parlamentaro darbo subtilybes.

Nacionalinė sesija suburs daugiau nei 100 dalyvių iš Lietuvos bei visos Europos. Profesionaliausiai ir kūrybiškiausiai pasirodę delegatai turės galimybę dalyvauti tarptautinėje sesijoje, pritrauksiančioje daugiau nei 300 jaunuolių iš įvairių Europos kampelių.

  • Tad jeigu tu esi 16–22 metų jaunuolis, kuris domisi politika, visuomeniniu gyvenimu, Lietuvos, Europos ir pasaulio aktualijomis;
  • Jeigu esi kūrybingas, išradingas bei aktyvus;
  • Jeigu tau rūpi ne tik tavo, bet ir visų Europos piliečių ateitis, jeigu trokšti pasisemti naujos patirties ir turiningai praleisti laiką;
  • Nepraleisk progos ir dalyvauk antrojoje Nacionalinėje Europos jaunimo parlamento Lietuvoje sesijoje „Jaunimas už demokratiją“!

KADA? 2015 m. kovo 19–22 d.

KUR? Vilniuje. Sesijos metu dalyviai lankysis ,,Europos namuose“, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Vilniaus miesto savivaldybėje.

KAIP DALYVAUTI? Dalyvio anketą rasi čia. Ją užpildyti gali iki 2015 m. vasario 28 d. Atrinktus dalyvius informuosime iki 2015 m. kovo 5 d. Renginys vyks anglų kalba.

DALYVIO MOKESTIS – 15 EUR

Ir nepamiršk, kad visai nesvarbu, kuriame Lietuvos kampelyje gyveni. Drąsiai registruokis į renginį, o sesijos organizatoriai pasirūpins atrinktų dalyvių nakvyne Vilniuje.

Daugiau informacijos el. paštu ltns2015@eyp.lt.

|