Pradėta rengti visiškai nauja Europos suaugusiųjų mokymosi platforma

2014 m. balandžio 30 d.

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma (vadinama EPALE) – tai nauja Europos Komisijos finansuojama iniciatyva. Ši platforma – tai naujausia programa, susijusi su ES ilgalaikiais įsipareigojimais skatinti kokybišką suaugusiųjų mokymąsi Europoje. Ji bus atvira mokytojams, instruktoriams ir savanoriams, taip pat politikos formuotojams, mokslininkams ir dėstytojams, susijusiems su suaugusiųjų mokymusi.

EPALE apims daug įvairių dalykų ir taps pagrindine suaugusiųjų mokymosi Europoje svetaine. Svetainėje bus siūlomi interaktyvūs tinklai, leidžiantys vartotojams susisiekti su kitais dalyviais iš visos Europos, dalyvauti diskusijose ir keistis gerąja patirtimi.

Susipažindami su pateiktu Europos ir nacionalinių renginių kalendoriumi vartotojai gaus naujausią informaciją apie profesinio tobulėjimo galimybes. Naujienų kanalai ir suaugusiųjų mokymosi srities geriausių ekspertų teminiai straipsniai užtikrins, kad naujausia suaugusiųjų švietimo politika ir diskusijos būtų prieinamos EPALE vartotojams.

EPALE bus daugiakalbė, kad vartotojai bet kurioje valstybėje narėje galėtų pasinaudoti visomis svetainės priemonėmis ir daugybe jos išteklių. Tai bus atviros narystės svetainė, t. y. vartotojai galės susisiekti su kitais suaugusiųjų mokymosi specialistais, praktikais ir savanoriais iš visos Europos.

Kiekvienos dalyvaujančios šalies indėlis bus informacija, renginiai, ištekliai ir t. t.

Svetainė turėtų tapti nuolatine suaugusių mokymosi terpe.

Būsimi vartotojai galės prisijungti jau dabar: dalyvaudami apklausoje, kuri pateikta EPALE svetainėje, jie gali padėti formuoti svetainės turinį.

|