PRATĘSIAMAS TERMINAS: tapkite JTBA regioniniu konsultantu!

2017 m. birželio 25 d.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ jaunimo sritį (2014–2020 m.) Lietuvoje, skelbia JTBA regioninių konsultantų atranką naujiems nariams priimti!

JTBA regioniniai konsultantai – tai jaunimo darbuotojai, organizacijų lyderiai ar kiti asmenys, savanoriškais pagrindais padedantys jaunimo grupėms, bendruomenėms, organizacijoms parengti ir įgyvendinti programos „Erasmus+“ jaunimo srities projektus (daugiausiai jaunimo mainų, Europos savanorių tarnybos) savo bei gretimuose rajonuose visoje Lietuvoje.

Pagrindinė JTBA regioninio konsultanto veikla – aktyvus konsultavimas, dalyvavimas ir pagalba JTBA informaciniuose renginiuose, jaunimo grupių ieškojimas, motyvavimas ir konsultavimas. Ypatingą dėmesį JTBA skiria tiems Lietuvos regionams, kurie neturi tarptautinės patirties arba turi jos labai mažai. Su vietinių konsultantų pagalba siekiame, kad programa taptų kuo prieinamesnė būtent tiems jauniems žmonėms ir bendruomenėms, kurie yra nutolę nuo didžiųjų miestų ir centrų, turi mažiau galimybių dalyvauti tarptautiniuose projektuose ir įgyti tarpkultūrinės patirties.

Reikalavimai kandidatams:

  • Motyvacija tapti JTBA regioninių konsultantų tinklo nariu.
  • Turima projektų rengimo ir įgyvendinimo patirtis jaunimo politikos ar darbo su jaunimu srityje.
  • Turima patirtis rengiant ir įgyvendinant tarptautinius projektus.
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai.
  • Programos „Erasmus+“ jaunimo srities projektų rengimo ir įgyvendinimo patirtis – privalumas.

Kandidatai kviečiami užpildyti anketą docx > ir kartu su savo gyvenimo aprašymu (CV) atsiųsti Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūrai el. paštu info@jtba.lt iki 2017 m. liepos 17 d.

Naujai atrinkti nariai bus pakviesti į JTBA regioninių konsultantų vasaros susitikimą 2017 m. rugpjūčio 25–27 d., kuriame bus galimybė susipažinti su kitais tinklo nariais ir išsamiau aptarti tolesnius veiklos planus bei galimybes.

JTBA regioniniai konsultantai veikia savanoriškais pagrindais. JTBA suteikia tinklo nariams papildomų galimybių dalyvauti nacionaliniuose bei tarptautiniuose mokymo kursuose, seminaruose, taip pat inicijuoti ir organizuoti informacinius ar kitokio pobūdžio renginius savo ar gretimuose regionuose Lietuvoje.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie atranką, programos „Erasmus+“ jaunimo srities regioninių konsultantų veiklą, kreipkitės į projektų koordinatorę Jurgitą Grušaitę tel. (8 5) 249 7004 arba el. paštu jurgita@jtba.lt.

|