Struktūrinio dialogo konsultacija „Jaunimas Europoje: kas toliau?“

2017 m. lapkričio 17 d.

Prasideda jau VI-ojo struktūrinio dialogo veiklos! Šiemet visos Europos Sąjungos mastu bus ieškoma atsakymo į klausimą „Jaunimas Europoje: kas toliau?“ ir mūsų šalies jaunų žmonių nuomonė čia yra labai svarbi!

Viena iš pagrindinių struktūrinio dialogo veiklų yra Europos Sąjungos mastu vykdomos konsultacijos išsikeltų prioritetinių temų pagrindu. Struktūrinio dialogo rengiamose konsultacijose kiekvienas gali išreikšti savo nuomonę, o išsakyti siūlymai bei mintys bus panaudoti vykdant jaunimo politikos formavimo ir įgyvendinimo procesus visoje Europoje.

Struktūrinio dialogo konsultacijos vyksta 2017 m. lapkričio – 2018 m. vasario mėn. Konsultacijose savo nuomonę išreikšti gali kiekvienas jaunas žmogus, tereikia užsiregistruoti čia, o Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos biuro atstovai susisieks su užsiregistravusiais ir padės suorganizuoti konsultaciją bet kuriame Lietuvos mieste, jauniems žmonėms patogioje vietoje ir patogiu laiku.

Žinote, ką norėtumėte pakeisti savo mieste? Suorganizuokime konsultaciją, išgirskime kitų nuomonę ir imkimės veiksmų!

Daugiau informacijos apie struktūrinio dialogo procesą www.isitrauk.lt. Esant daugiau klausimų, kviečiame kreiptis į LiJOT biuro darbuotojus el. paštu international@lijot.lt!

|