Studijų parodoje sužinosite apie ES programos „Erasmus+“ teikiamas galimybes

2015 m. vasario 03 d.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra 2015 m. vasario 5–7 d. dalyvauja tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2015“, kuri vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Čia pristatysime Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ jaunimo sritį – galėsite sužinoti, kokios veiklos finansuojamos, konsultuotis dėl savo idėjų jaunimo srities projektams, sužinoti, kaip išvykti savanoriauti į užsienį. Mūsų stendą rasite 3 salėje.

Programą „Erasmus+“ pristatysime kartu su Švietimo mainų paramos fondu, kuris administruoja programos švietimo ir mokymo sritį. Stende informacijos galės rasti tiek jauni žmonės, su jaunimu dirbantys asmenys, nevyriausybinių organizacijų atstovai, tiek mokytojai, dėstytojai, profesinių mokyklų mokiniai.

2015 m. vasario 6 d. 13.15 val. kviečiame į susipažinti su ES programos „Erasmus+“ pasiekimais 2014 metais ir pažinti programą per kitų žmonių patirtį. Renginys vyks 3.1 konferencijų salėje. Jame savo patirtimi dalinsis „Erasmus“ studijų mainus išbandęs studentas bei Europos savanorių tarnybos savanoriai. Jie papasakos, kaip nusprendė savanoriauti, ar sunkiai rado organizaciją, kokios buvo jų atsakomybės savanorystės metu, kokių dalykų išmoko ir kaip pasikeitė savanorių gyvenimas.

Kviečiame apsilankyti stende ir renginyje, sužinoti, paklausti ir gauti atsakymus!

|