Žymėk nuotrauką #KaipVietinis ir laimėk GoPro kamerą!

2015 m. birželio 30 d.

Keliaudamas apsilankei vietinių pamėgtoje kavinėje, suradai būdą atitolti nuo turistų srauto, pakliuvai ten, kur savi? Pasidalink patarimais ir šiltais vasariškais įspūdžiais Instagrame su žyme #KaipVietinis ir kiekvieną savaitę laimėk prizus, skirtus patogiau keliauti. Vasaros pabaigoje išrinksime geriausią nuotrauką su kelionių rekomendacijomis, o laimėtoją apdovanosime veiksmo kamera „GoPro!“.

Kaip vyksta konkursas?

  1. Dalinkis savo nuotrauka Instagram socialiniame tinkle su žyme #KaipVietinis.
  2. Konkurso organizatoriai kiekvieną ketvirtadienį (nuo liepos 9 d. iki rugpjūčio 20) išrinks 3 geriausius tą savaitę paviešintus vaizdus su žyme #KaipVietinis ir paskelbs juos feisbuke.  Daugiausiai „patinka“ surinkusi nuotrauka taps savaitės nugalėtoja ir gaus savaitės prizą.
  3. Pasibaigus vasarai konkurso komisija išrinks pačią geriausią nuotrauką su jūsų vasaros įspūdžiais ir rekomendacijomis iš kelionių po Europą su žyme #KaipVietinis ir apdovanos jos autorių veiksmo kamera „GoPro HERO4“.
  4. Konkurso prizus gali laimėti tik tos nuotraukos, kurios atitinka autorių teisių reikalavimus.

Savaitės nugalėtojų ieškokite www.facebook.com/europos

Konkurso idėja: raginti žmones dalytis savo vasaros įspūdžiais ir rekomendacijomis iš kelionių po Europą su žyme, pabrėžiančia, kad būdamas ES piliečiu bet kur Europoje gali jaustis kaip vietinis.

Keliautojus pasidalinti vertingais patarimais ir įamžinti akimirkas kviečia Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, radijo stotis ZIP FM, ES programos „Erasmus+“ atstovai Lietuvoje – Švietimo mainų paramos fondas ir Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra.

Konkurso #KaipVietinis prizai

DOVANOS(logo)v2

|