„Bendradarbiavimo link“: socialinių inovacijų ir verslumo forumas Italijoje

2016 m. rugpjūčio 04 d.

Kviečiame į forumą „Bendradarbiavimo link“, skirtą socialinėms inovacijoms ir verslumui. Jis vyks 2016 m. lapkričio 28 – gruodžio 2 d. Italijoje. Šis tarpsektorinis renginys sukurs interaktyvią ir dinamišką erdvę, kuri leis dalyviams dalintis patirtimi, įrankiais, metodais, taip pat kurs bendradarbiavimo tinklą ir inovatyvias idėjas bei projektus.

#TCP2016 forumas paremtas išvadomis iš 2015 metais Malmėje vykusio renginio “Towards collaborative practice 2015. European conference on youth work, social innovation and entrepreneurship”. Ši konferencija tyrinėjo darbo su jaunimu galimybes remti socialines inovacijas ir verslumą.

#TCP2016 forumas bus idėjų, metodų ir priemonių laboratorija, kurioje patyrę ekspertai iš verslumo mokymosi, socialinių inovacijų srities dirbs su dalyviais, ieškodami, kaip jų inovatyvius projektus paversti tvariais.

Dalyviai galės ieškoti bendradarbiavimo ryšių ir inicijuoti tarptautinio bendradarbiavimo projektus jaunimo sektoriuje ir už jo ribų.

Forumas skirtas kurti europinį projektų, idėjų ir patirčių tinklą socialinių inovacijų ir verslumo tema, pagrindinį dėmesį skiriant „Erasmus+“ jaunimo srities galimybėms. Forumas bus puiki galimybę diskutuoti apie ateitį, tyrinėti naujas galimybes ir kurti bendradarbiavimo platformą.

Forumo tikslai:

  • sukurti bendrą suvokimą, kas yra socialinis verslumas, socialinės inovacijos ir poveikio kūrimas,
  • inicijuoti ir paskatinti bendradarbiavimą tarp forumo dalyvių,
  • pasidalinti praktikomis ir metodais, iššūkiais ir sprendimais,
  • suteikti informacijos apie ES programos „Erasmus+“ finansavimą socialinių inovacijų ir verslumo projektams.

Registracija vyksta iki 2016 m. rugsėjo 5 d. (imtinai). Daugiau informacijos, forumo programą ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente pdf >.