„europe@DJHT“: kurkime saugią ir teisingą Europą visiems jauniems žmonėms

2016 m. gruodžio 02 d.

Kviečiame dalyvauti didžiausiame Europoje renginyje darbo su jaunimu ir vaikų ir jaunimo gerovės srityje. „europe@DJHT“ vyks 2017 m. kovo 27–30 d. Diuseldorfe, Vokietijoje. Čia susitiks įvairiose vaikų ir jaunimo gerovės srityje dirbantys profesionalai iš visos Europos.

Kas yra DJHT?

Kas trejus ar ketverius metus, Vokietijos vaikų ir jaunimo gerovės kongresas (DJHT) organizuoja susitikimą, skirtą Vokietijos darbo su jaunimu ir vaikų ir jaunimo gerovės bendruomenei. Renginio dalyviai – įvairių sričių profesionalai – susirenka iš projektų ir iniciatyvų, jaunimo nevyriausybinių organizacijų, viešojo sektoriaus institucijų, dirbančių vietos, regiono, nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu, akademinės ir tyrimų srities. Svečiais ir dalyviais, kurių bus apie 30 000, tikimasi užpildyti Diuseldorfą 2017 m. kovą.

Kam skirta?

Į renginį kviečiama iki 500 jaunimo darbuotojų ir kitų darbo su jaunimu srities ekspertų iš visos Europos.

Kokia vertė dalyviams?

Išgirsite aukšto lygio ekspertų pranešimus, galėsite dalyvauti jų vedamuose užsiėmimuose socialinės įtraukties, jaunimo dalyvavimo, mokymosi mobilumo ir ES jaunimo strategijos temomis.

Sužinosite iš Vokietijos vietos lygmens institucijų, kaip jos tapo jaunimui draugiškomis, diskutuosite su ekspertais apie tai, kokiais būdais parodyti visuomenei mobilumo projektų vertę, kalbėsite apie mažumų ir pabėgėlių įgalinimą.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šį renginį siųs grupę dalyvių, sudarytą iš įvairių sričių profesionalų, dirbančių su vaikais ir jaunimu. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente pdf >.

Registruotis galite iki 2017 m. sausio 15 d. (imtinai). Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.