Forumas Vokietijoje: europinis bendradarbiavimas jaunimo srityje

2016 m. gegužės 05 d.

Forume turėsite galimybę susitikti ir reflektuoti apie Europos Sąjungos jaunimo strategijos įgyvendinimą. Jis vyks 2016 m. birželio 27–28 d. Bonoje

Kontekstas

2016-asiais ES jaunimo strategija gyvuoja jau septintus metus. Ji atnešė įvairiausių patirčių ir šiuo metu pradedama diskutuoti apie jos poveikį ir perspektyvas nuo 2018 metų. Europos Komisija pristatys tarpinį ES jaunimo strategijos įgyvendinimo įvertinimą, kartu su juo vyks vieša konsultacija.

Tai svarbus momentas, kurio metu bus galima apžvelgti, kokius pokyčius jaunimo politikos srityje vietos, regioniniu ir nacionaliniu lygiu atnešė taip vadinamas atnaujinta europinio bendradarbiavimo struktūra.

Pagrindinis forumo dėmesys bus skiriamas pilietinei visuomenei ir jos suinteresuotosioms šalims, strategijos poveikiui jaunimo politikai ir darbui su jaunimu (poveikiui, temoms, instrumentams). Taip pat bus diskutuojama, kokie pilietinės visuomenės suinteresuotųjų šalių lūkesčiai europiniam bendradarbiavimui jaunimo srityje, atsižvelgiant į naujos ES jaunimo strategijos kontekstą.

Registracija į forumą vyksta iki 2016 m. gegužės 27 d. imtinai.

Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs 2 dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente pdf >.