„Kaboom!“ – inovatyvių komunikacijos būdų seminaras Slovėnijoje

2017 m. liepos 24 d.

„Kaboom!“ pagrindinis tikslas – leisti įsigilinti į geriausius komunikacijos būdus, naudojamus skirtinguose jaunimo projektuose, ir atrasti, kaip inovacijos gali palaikyti vertės kūrimą naujose ir jau egzistuojančiose komunikacijos praktikose bei užsiėmimuose su jaunimu.

Gera komunikacijos patirtis dažnai laikoma įkvėpimo ir kūrybiškumo pliūpsniu. Nors tai ir gali būti tiesa, tvarus komunikacijos būdas susideda iš kruopštaus planavimo, išsamaus vykdymo bei ilgalaikio įsipareigojimo. Vieni didžiausių iššūkių komunikacijos srityje jaunimo projektuose yra planavimui prieinamų resursų stoka, realizavimas bei tobulinimas.

Seminaro tikslai:

  • Identifikuoti, surinkti ir pristatyti inovatyviausius komunikacijos būdų pavyzdžius, kad įkvėptumėme ne tik seminaro dalyvius, bet ir suinteresuotą publiką.
  • Ištirti sėkmės faktorius, pagrindines sėkmingos ir inovatyvios komunikacijos sudedamąsias dalis projektų rezultatuose, atsižvelgiant į tikslinę auditoriją.
  • Sukurti erdvę dalintis komunikacijos patirtimis ir įrankiais, kuriuos savo darbe naudoja seminaro dalyviai.
  • Palaikyti mokymąsi ir komunikacijos veiklų tobulinimą dalyvių individualiuose projektuose ar veiklose.
  • Ištirti naujausias komunikacijos madas ir veiksmus.
  • Paskatinti vertingų pažinčių paiešką, naujas partnerystes ir bendradarbiavimą tarp dalyvių.

Organizatoriai siekia rasti iškilių asmenybių verslo komunikacijos ir akademinio gyvenimo komunikacijos srityse tam, jog renginio pridėtinė vertė būtų kuo didesnė, būtų suteiktos vertingos mokymosi galimybės renginio dalyviams.

Dalyvauti kviečiame jaunimo darbuotojus, jaunimo lyderius, projektų vykdytojus. Seminaras vyks 2017 m. rugsėjo 4–7 d. Liublianoje, Slovėnijoje.

Daugiau apie seminarą sužinoti ir registruotis galite čia. Registracija vyks iki 2017 m. liepos 28 d.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs dalyvius. Informaciją apie dalyvių atranką, siuntimo tvarką ir kompensuojamas išlaidas rasite prisegtame dokumente pdf >.