Konferencija „Tool Fair X – Cross the Line“ Vengrijoje

2015 m. liepos 14 d.

Kviečiame visus jaunuolius, verslo atstovus bei su jaunimu dirbančius asmenis registruotis į tarptautinę konferenciją „Tool Fair X – Cross the Line“, kuri vyks 2015 m. gruodžio 8–12 d. Budapešte, Vengrijoje.

Dešimtoji „Tool Fair“ laikysis laboratorijos ir mugės koncepcijos, leis dalyviams patirti mokymosi įrankius, o veiklos bus pilnos siurprizų, skirtų tiems, kurie yra pasiryžę peržengti savo komforto ribas, įtempti smegenis nuo kairiojo iki dešiniojo pusrutulio ir mesti iššūkį įprastam mąstymui.

Dešimtoji „Tool Fair“ siūlys keisti mokymosi ir patyrimius įpročius, vesti kūrybines dirbtuves ir užsiėmimus, kuriuose pasidalintumėte mokymosi įrankiais su kolegomis, mokytumėtės iš kitų patirties. Taip pat konferencijoje sukurta erdvė grįžtamajam ryšiui apie įrankius teikti, siekiant juos tobulinti ir geriau pritaikyti kitiems sektoriams.

Į konferenciją kviečiami skirtingų sektorių atstovai (jaunimo, neformaliojo ir formaliojo švietimo bei verslo atstovai).

Konferencijos tikslai:

  • Gerinti mokymosi įrankių kokybę, didinti jų įvairovę.
  • Prisidėti prie kiekvieno dalyvio patyriminio ugdymo, ypač kuriant tokio pobūdžio įrankius.
  • Prisidėti prie tolimesnės „Tool Fair“ konferencijų krypties.
  • Švęsti dešimties metų „Tool Fair“ renginių sėkmę.

Pagrindinės konferencijos ir seminarų temos yra aptarti kokybiškus, įvairius mokymosi įrankius, reikalingas kompetencijas naujų mokymosi įrankių naudojimui, jų kūrimui, tolimesnes perspektyvos naujų įrankių pritaikomumui.

Registracija į konferenciją vyksta iki 2015 m. rugsėjo 5 d. imtinai. Registracijos formą ir daugiau informacijos apie  mokymus galite rasti čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šią konferenciją siųs 2 dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite čia.