Kviečiame į mokymo kursus, kuriuose gerinsite bendravimo anglų kalba gebėjimus

2016 m. gruodžio 02 d.

Kviečiame registruotis į mokymo kursus, kuriuose galėsite pagerinti bendravimo anglų kalba įgūdžius. Mokymo kursai vyks 2017 m. vasario 6–12 d. Molinoje, Ispanijoje.

Jei jūs ir jūsų organizacija nori dalyvauti tarptautiniuose „Erasmus+“ projektuose, tačiau jaučiate, kad jūsų silpnoji pusė – bendravimo įgūdžiai ir anglų kalbos mokėjimas, tuomet šie mokymo kursai kaip tik jums!

Šie mokymo kursai – tai ne kalbos kursai, tačiau galimybė stiprinti pasitikėjimą savimi bendraujant anglų kalba ir plėtojant europinius projektus, gerinti bendravimo gebėjimus tarptautinėje aplinkoje, lavinti anglų kalbą darbo su jaunimu kontekste, suprasti, kaip tarpkultūrinės situacijos gali paveikti tarptautinės komandos darbą ir partnerystę.

Per mokymo kursus atliksite užduotis, susijusias su darbu su jaunimu (pavyzdžiui, pristatyti savo organizaciją, plėtoti jaunimo mainų programą, bendrauti telefonu su projekto partneriais ir t. t.), mokysitės programos „Erasmus+“ sąvokų.

Mokymo kursai skirti jaunimo darbuotojams, jaunimo organizacijų atstovams, asociacijoms, vietos lygmens institucijoms. Taip pat tiems, kurie šiuo metu vykdo arba planuoja vykdyti „Erasmus+“ jaunimo srities projektus ir kurių anglų kalbos lygis yra A2 arba B1. Tiems, kurie jaučia, kad anglų kalbos mokėjimas yra kliūtis užmegzti partnerystėms, pristatyti savo organizaciją, kartu su partneriais kurti projekto programą, aiškiai išreikšti tikslus, uždavinius, norus.

Svarbu! Mokymo kursai nėra skirti pradedantiesiems ar tiems, kurie nori pagerinti ir taip geras anglų kalbos žinias.

Registruotis galite iki 2016 m. gruodžio 18 d. (imtinai). Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente pdf >.