Kviečiame registruotis į mokymo kursus „Project Factory“

2015 m. gegužės 25 d.

Šie mokymo kursai suburs 25 įvairius suinteresuotus asmenis iš formaliojo ir neformaliojo švietimo sektoriaus, taip pat socialinės srities ir verslo atstovus, kurie galėtų kurti ilgalaikę partnerystę ir rengti projektus, skirtus NEET (niekur nedirbantis, nesimokantis ir mokymų veikloje nedalyvaujantis) jaunimui. Į mokymo kursus kviečiami žmonės, turintys patirties dirbant su NEET jaunuolių situacijomis.

Pagrindinis mokymo kursų tikslas – kurti ilgalaikį ir tvarų bendradarbiavimą tarp jaunimo ir kitų sektorių, siekiant įtraukti kuo daugiau NEET grupei priklausančių jaunų žmonių į ES programos „Erasmus+“ veiklas ir taip sukurti jiems daugiau galimybių.

Pagrindiniai mokymų tikslai:

  • Geriau išnaudoti ES programos „Erasmus+“ jaunimo srities, o ypač 2 pagrindinio veiksmo, galimybes, sprendžiant NEET jaunimo klausimus;
  • Ištirti ir plėtoti tarpsektorinės partnerystės projektų galimybes;
  • Ugdyti programos „Erasmus+“ jaunimo srities projektų valdymo įgūdžius;
  • Keistis žiniomis apie galimus būdus, kaip dirbti kartu;
  • Dalintis gerąja patirtimi apie darbą su NEET jaunimu.

Mokymo kursai skirti jaunimo darbuotojams, mokytojams, mokyklos paramos struktūroms, alternatyvaus švietimo specialistams, profesinio mokymo specialistams, socialiniams darbuotojams, tyrėjams, akademikams, sprendimų priėmėjams, atsakingiems už socialinę rūpybą, darbdaviams, praktikų programų, įdarbinimo agentūrų darbuotojams, jaunimo darbo centrų atstovams ir pan.

Mokymai vyks 2015 m. spalio 19–24 d. Atėnuose, Graikijoje.

Registracija vyksta iki 2015 m. birželio 1 d. (imtinai). Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymus siųs 2 dalyvius. Informacija apie dalyvių siuntimo tvarką pdf >.