Mokymo kursai „ATOQ MK“ apie projektų kokybę

2015 m. rugsėjo 14 d.

Kviečiame registruotis į mokymo kursus „ATOQ MK“ apie projektų kokybę, skirtus vykdantiems jaunimo mainus. Šie mokymo kursai vyks 2015 m. lapkričio 24–29 d. Makedonijoje.

„ATOQ MK“ mokymų tikslas – skatinti ir remti jaunimo darbuotojus ir lyderius, siekiant gerinti jaunimo mainų kokybę.

Mokymo kursai yra skirti nevyriausybinių jaunimo organizacijų, švietimo centrų ir kitų organizacijų atstovams, ne jaunesniems negu 18 metų, bent vieną kartą dalyvavusiems „Erasmus+“ jaunimo srities projektuose ir planuojantiems juose dalyvauti ateityje.

Mokymo kursų metu vyks seminarai, informacinės sesijos, darbas grupėse, dalyviai turės galimybę pasidalinti gerosiomis patirtimis, iškilusiais iššūkiais ir sunkumais, dalyvaujant programos „Erasmus+“ jaunimo srities projektuose.

Mokymo kursų metu dalyviai:

  1. Kritiškai vertins ir analizuos tarptautinių jaunimo mainų patirtis: poveikį jaunimui, organizacijoms ir visuomenei;
  2. Gilins žinias ir supratimą apie skirtingus kokybės aspektus jaunimo mainuose, tokius kaip: jaunų žmonių aktyvumas ir įsitraukimas į mainus, bendradarbiavimas su partneriais, tarpkultūrinis mokymasis, poveikis ir rezultatai, programos sudarymas;
  3. Patirs neformalųjį ugdymą ir mokysis palaikyti jaunus žmones mokymosi proceso metu;
  4. Tobulins projektų valdymo kompetencijas (žinias, įgūdžius, požiūrį), siekiant geriau suorganizuoti skirtingus jaunimo mainų projekto etapus.

Registracija į mokymo kursus vyksta iki 2015 m. rugsėjo 26 d. imtinai.

Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs 1–2 dalyvius.