Mokymo kursai „Preventing Youth Extremism“ Prancūzijoje

2016 m. sausio 25 d.

Kviečiame į mokymo kursus „Preventing Youth Extremism“, kurie vyks 2016 m. balandžio 18–22 d. Paryžiaus priemiestyje, Prancūzijoje. Jie skirti jaunimo darbuotojams, tiesiogiai dirbantiems su jaunais žmonėmis, kuriems rūpi religinio ar politinio radikalizmo problema.

Mokymo kursai atviri jaunimo darbuotojams, lyderiams, mokytojams, sprendimų priėmėjams, valstybinių institucijų darbuotojams, kurie nori keistis idėjomis ir mokytis jaunimo ekstremizmo prevencijos.

Mokymų dalyviai įgis gilesnį ekstremizmo koncepcijos suvokimą ir išmoks naudotis įrankiais, padedančiais suprasti ir dirbti su daugiausiai rizikos patiriančiais asmenimis. Mokymuose bus dirbama grupėmis, klausoma pranešimų, dalijamasi patirtimi ir iššūkiais, pateikiamos akademinių tyrimų įžvalgos.

Uždaviniai:

  • Nustatyti ir suprasti ekstremizmo / radikalizmo priežastis.
  • Atpažinti poreikį kalbėtis apie pilietiškumo koncepciją ir plėtoti identitetą atsižvelgiant į religinius / politinius įsitikinimus.
  • Įgalinti dalyvius atpažinti tuos, kurie patenka į rizikos grupę, ir suteikti įrankių atsakyti skirtingiems ekstremizmo / radikalizmo lygiams.
  • Kurti ir įgyvendinti „Erasmus+“ veiklas, kurios padės jauniems žmonėms, esantiems rizikos grupėje.

Registracija vyksta iki 2016 m. vasario 19 d. imtinai. Registracijos formą ir daugiau informacijos apie  mokymus galite rasti čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs 2 dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente pdf >.