Mokymo kursai „The Power of Non-Formal Education“ Portugalijoje

2016 m. sausio 12 d.

„The Power of Non-Formal Education“ yra mokymo kursai, kurių tema – neformaliojo ugdymo poveikio didinimas, principai ir metodai jaunų žmonių įgalinimui. Šiais mokymo kursais siekiama skatinti dalyvius pajausti ir reflektuoti apie neformaliojo ugdymo poveikį, išbandant skirtingus neformaliojo ugdymo metodus, analizuoti šio ugdymo vaidmenį skirtingose Europos valstybėse bei susipažinti su Europos neformaliojo ugdymo strategija ir diskutuoti apie ją.

Mokymo kursai skirti jaunimo darbuotojams, mokymų vadovams, jaunimo grupių lyderiams, projektų vadovams, jaunimo politikos formuotojams, Europos savanorių tarnybos mentoriams ir tutoriams.

Kaip viskas vyks?

Norint, kad dalyviai patirtų realų poveikį, jie išgyvens visą patyriminio mokymosi ciklą: veiklą, jausmą, refleksiją, perkėlimą.

Mokymo kursai vyks 2016 m. kovo 9–14 d. Portugalijoje. Registruotis galite iki 2016 m. sausio 21 d. (imtinai). Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs 2 dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente pdf >.