Mokymo kursai „The Sound of Music III“ Ispanijoje

2017 m. gegužės 16 d.

Kviečiame į mokymo kursus norintiems tyrinėti muzikos galią neformaliojo švietimo veiklose siekiant skirtingų tikslų: atpalaiduoti, aktyvinti, suburti, reflektuoti ir t. t. Mokymai vyks 2017 m. liepos 24–31 d. Ispanijoje.

Jauni žmonės mėgsta klausytis klausytis muzikos ką nors veikdami. Ji gali sukurti atmosferą grupėje, perteikti emocijas ar žodžius, kartais būti svarbi veiklos dalis ar netgi paveikti neigiamu būdu, jei muzika nėra tinkama situacijai.

Sąmonigas muzikos naudojimas, žinojimas apie jos poveikį emocijoms (geroms ir blogoms), teisingas muzikos parinkimas skirtingiems momentams, nuotraukų naudojimo galimybės (autorių teisės, „Creative Commons“ licencijos), skaitmeninės priemonės darbui su muzika — tie skirtingi aspektai, kuriuos ne visuomet žino ir tikslingai naudoja mokymo vadovai, jaunimo lyderiai ir su jaunimu dirbantys asmenys.

Taip pat šiais mokymo kursais siekiama gilinti dalyvių kompetencijas apie muzikos, kaip galingo neformaliojo ugdymo įrankio, naudojimą veiklose su jaunais žmonėmis.

Mokymo kursų uždaviniai:

  • Suteikti dalyviams teorinių žinių apie muziką ir jos poveikį kūnui ir emocijoms.
  • Suteikti žinių apie muzikos poveikį dalyvių nuotaikai per neformaliojo ugdymo veiklas.
  • Ugdyti dalyvių kompetencijas kurti muzikos rinkinius, skirtus konkrečiam tikslui (komandiniam darbui, refleksijai, energijai, grupių formavimui).
  • Ugdyti dalyvių gebėjimą kurti atmosferą, naudojant tinkamą muziką (muzikos parinkimas, garso šaltinių paskirstymas kambaryje, temperatūra), kuriančią mokymosi aplinką jauniems žmonėms.
  • Supažindinti su skaitmeniniais įrankiais, susijusiais su muzika.
  • Palaikyti dalyvius garso takelių kūrimo procese.
  • Suteikti erdvę keistis patirtimi ir resursais.
  • Atrasti „Erasmus+“ jaunimo srities vertę.

Registracija vyksta čia iki 2017 m. gegužės 28 d.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs dalyvius. Informaciją apie dalyvių atranką, siuntimo tvarką ir kompensuojamas išlaidas rasite prisegtame dokumente pdf >.