Pažintinis vizitas: „Po Maidano: darbas su jaunimu ir įtraukties realybė Ukrainoje“

2016 m. balandžio 20 d.

Kviečiame į pažintinį vizitą, kuris vyks 2016 m. gegužės 21–26 d. Ukrainoje. Jo tikslas – pristatyti Ukrainos organizacijų patirtį įtraukties tema. Šis renginys – puiki galimybė geriau suprasti darbo su jaunimu realybę Ukrainoje ir kurti bendradarbiavimo partnerystes.

Šiuo metu Ukraina išgyvena sunkius laikus: Maidano revoliucija atnešė politinių ir ekonominių trukdžių, konfliktas su Rusija dėl Krymo teritorijos nuvedė į nuolatinę krizę. Tačiau šios aplinkybės atnešė sąmoningumo ir beprecedenčio aktyvumo bei solidarumo.

Todėl kviečiame jaunimo darbuotojus bei nacionalinių agentūrų darbuotojus pažinti darbą su jaunimu Ukrainoje, geriau suprasti šalies realybę, griauti stereotipus ir megzti bendradarbiavimą su vietos organizacijomis.

Pažintinio vizito tema – įtrauktis: bus susitinkama su organizacijomis, kurios dirba su jaunimu, patiriančiu įvairių problemų. Daug dėmesio bus skiriama žmonėms, kurie patyrė perkėlimą šalies viduje – šiuo metu daugiau nei 1,3 milijono buvusių Krymo ir Donbaso gyventojų šiuo metu apsistoję ne savo namuose ir daug organizacijų dirba su šiais asmenimis.

Per pažintinį vizitą bus keliaujama per tris Ukrainos miestus – Kijevą, Vinycią ir Lvovą.

Informacija dėl dalyvių saugumo: pažintinis vizitas vyks centrinėje ir vakarinėje šalies dalyse, saugiuose regionuose, kurie nuo konflikto teritorijų nutolę daugiau nei 700 km.

Pažintinis vizitas atviras dirbantiems su jaunimu asmenims, jaunimo lyderiams, projektų vadovams, nevyriausybinių organizacijų atstovams bei nacionalinių agentūrų darbuotojams.

Reikalavimai dalyviams:

  • aktyviai veikiantys darbo su jaunimu srityje, nevyriausybinių organizacijų atstovai,
  • organizacijų, dirbančių su įtraukties tema, atstovai,
  • organizacijų, norinčių pradėti partnerystę ar rasti naujų partnerių Ukrainoje, atstovai,
  • galintys dalyvauti visą pažintinio vizito laiką,
  • gebantys dirbti anglų kalba.

Registracija į mokymo kursus vyksta iki 2016 m. balandžio 27 d. imtinai. Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs 2 dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente pdf >.