Politiniai debatai kitaip – ką jaunimui pažadės kandidatai į merus?

2015 m. vasario 17 d.

Vasario 17–18 dienomis, 18 val. poilsio bare ,,Gėlių paviljonas“ (Pylimo g. 21b) vyks kandidatų į Vilniaus miesto mero postą debatai. Pagrindinis debatų tikslas – padėti vilniečiams apsispręsti dėl tinkamiausio kandidato į miesto merus ir paskatinti abipusį dialogą tarp politikų ir miesto gyventojų.

Debatuose sutiko dalyvauti 8 kandidatai į Vilniaus mero postą. Juose politikai pristatys savo miesto plėtros prioritetus ir siūlymus, kaip jie planuoja spręsti susisiekimo, saugumo, darbo, investicijų ir kitus miesto gyventojams aktualius klausimus. Debatų žiūrovai taip pat galės užduoti klausimus politikams. Debatus moderuos viešųjų ryšių bei komunikacijos specialistas Arijus Katauskas.

,,Mūsų tikslas – paskatinti politikus kalbėtis su jaunais žmonėmis. Debatuose politikai, atsidūrę neformalioje aplinkoje, galės  įsiklausyti į jaunosios kartos iškeltas problemas, o jaunimui tai bus įdomi pažintis ir galbūt paskatinimas balsuoti rinkimuose,“ – teigia ,,Žinau, ką renku“ komunikacijos koordinatorė Greta Šadauskytė.

Iniciatyva organizuoja debatus su kandidatais į merus 12-oje savivaldybių.

„Žinau, ką renku“ – tai nepriklausoma ir nešališka Lietuvos jaunimo iniciatyva, siekianti užtikrinti skaidrią politiką ir raštingą rinkėjo pasirinkimą. Ši idėja kilo daugiau nei dešimtmetį vykdomos Mokomojo Europos Parlamento (MEP) veiklos dalyviams. Iniciatyva pradėjo veikti 2014 metais, kuomet buvo sukurta virtuali Europos Parlamento ir Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų stebėsenos platforma. Iniciatyvos veiklą remia ES programa „Erasmus+“.

Daugiau informacijos apie iniciatyvą galite rasti www.zinaukarenku.lt.