Seminaras Jungtinėje Karalystėje apie jaunų žmonių su mokymosi iššūkiais įtraukimą formalųjį ir neformalųjį švietimą

2017 m. balandžio 12 d.

Kviečiame į keturių dienų tarpsektorinį seminarą dalintis gerosiomis praktikomis, plėtoti metodus ir požiūrius, kurie padeda įsitraukti iškritusioms grupėms, įveikti švietimo barjerus ir praplėsti jų dalyvavimą formaliajame ir neformaliajame švietime.

Seminaras bus sudarytas iš kontaktų užmezgimo veiklų, pažintinių vizitų ir mokymų, daugiausiai dėmesio bus skiriama jaunų žmonių pakartotinio įtraukimo į formalųjį ir neformalųjį švietimą temai, metodologijoms, kurios galėtų prisidėti prie jų raidos.

Dalyviai bus kviečiami dalintis idėjomis, mokytis vieni iš kitų, kurti tarpsektorines partnerystes ir planuoti „Erasmus+“ projektus.

Projekto uždaviniai:

  • skatinti tarpsektorinį bendradarbiavimą tarp jaunimo, profesinio mokymo, aukštojo mokslo ir bendrojo ugdymo sričių,
  • suteikti mokymosi galimybes projektų vykdytojams ir suteikti erdvę dalintis gerąja patirtimi, ypač siekiant atrasti kiekvieno sektoriaus unikalų požiūrį,
  • nagrinėti atskirus atvejus bei atlikti pažintinius vizitus, kurie padėtų įvardinti kylančius švietimo iššūkius ir perkelti gerąsias praktikas iš vieno sektoriaus į kitą,
  • nagrinėti, kaip tokios veiklos gali būti įgyvendinamos per „Erasmus+“.

Seminaras vyks Leeds mieste, Jungtinėje Karalystėje, 2017 m. birželio 19−22 d. Registruotis galite iki 2017 m. balandžio 30 d. (imtinai). Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šį pažintinį vizitą siųs dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente pdf >.